design

Projekt Schronisko PTTK w Roztoce

Schronisko w Dolinie Roztoki im. Wicentego Pola mieszczące się obecnie w pobliżu drogi wiodącej do Morskiego Oka zostało założone w 1876 roku. Od ponad 100 lat miejsce to odwiedzane jest przez niecodziennych turystów. I tak herbatę pili tu Stanisław Witkiewicz z Sabałą, międzywojenni taternicy, malarze, pisarze, politycy i najwięksi polscy himalaiści lat 70. i 80. Realizowany przeze mnie projekt polega na budowie nowej identyfikacji wizualnej i strony internetowej tego niezwykłego miejsca, opracowaniu materiałów edukacyjnych oraz przygotowaniu ekspozycji prezentującej dziedzictwo historyczne i kulturowe schroniska.

Projekt Galeria pod Makiem

Mieszcząca się w prestiżowym zakopiańskim pasażu handlowym galeria jako jedna z nielicznych w regionie prezentuje oryginalne rękodzieło oraz skupia wokół siebie grono współczesnych zakopiańskich artystów. Galeria zleciła mi stworzenie jej identyfikacji wizualnej oraz budowę strony internetowej, która będzie oddawała nastrój i artystyczne przesłanie tego unikalnego miejsca.

Projekt Rehabilitacja Ożarów Mazowiecki

Prowadzony przez zespół młodych ludzi punkt rehabilitacji w podwarszawskim Ożarowie Mazowieckim dynamicznie rozwijał przez ostatnie lata swoją działalność. Nowi klienci zgłaszali się do punktu głównie z polecenia osób, które korzystały już z usług rehabilitantów. Aby wzmocnić procesy rozwojowe firmy zlecono mi stworzenie identyfikacji wizualnej rehabilitacji, budowę reprezentacyjnej strony internetowej oraz opracowanie wszelkich dodatkowych form reklamy.

Projekt Centrum Prasowe Foksal

Mieszczące się obok Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich centrum prasowe to jedno z bardziej prestiżowych przestrzeni w stolicy na organizowanie medialnych wydarzeń. Mieszczące się w historycznym budynku centrum posiada w swoim wystroju oryginalne ornamenty z okresu międzywojnia. Centrum zleciło mi zaprojektowanie reklamy prasowej, która została następnie opublikowana w renomowanym piśmie branżowym dla rynku mediów.

Projekt Design Alive

Design Alive to największy w Polsce magazyn poświęcony designowi. Zlecono mi zaprojektowanie na potrzeby tego wydawnictwa reklamy międzynarodowej firmy Design4Rent specjalizującej się w wynajmowaniu mebli będących ikonami światowego designu oraz przestrzeni do eventów, targów branżowych, konferencji biznesowych w miejscowości Urzut pod Warszawą. Reklama ma za zadanie w jednym projekcie przedstawić oba profile działalności firmy.

Projekt Seeds of Empowerment dla Stanford University

Seeds of Emporewment to inicjatywa edukacyjna, która zrodziła się na Uniwersytecie Stanforda w Stanach Zjednoczonych. Polega na implementowaniu najnowszych technologii w ramach budowy nowych rozwiązań edukacyjnych i realizowana jest w najbiedniejszych regionach świata. Nauka w środku afrykańskiej dżungli przy wsparciu specjalnie zaprogramowanych smartfonów to wielka szansa dla młodzieży, by zdobyć realny wpływ na swoje życie. Zadanie polegało na opracowaniu projektu strony internetowej oraz zaprojektowaniu druków informacyjnych i plakatów, które zostały wykorzystane na misji w Ugandzie.

Projekt Cibea

Działająca na duńskim rynku firma Cibea zajmuje się implementacją niemieckiego systemu SAP, a w szczególności modułu HR w międzynarodowych korporacjach. Jej działalność opiera się na projektowaniu i modernizacji procesów funkcjonujących w firmach. Zamawiający zlecił mi zaprojektowanie internetowej strony-wizytówki oraz opracowanie identyfikacji wizualnej firmy.

Projekty akademickie

Studiując w Warszawskiej Szkole Artystycznej wykonuję szereg projektów graficznych. Część z nich ma charakter komercyjny, część natomiast wpisuje się w proces poszukiwania własnej formy artystycznej wypowiedzi.