komunikacja

Design4Rent Polska

Od dłuższego czasu biorę udział w tworzeniu wizerunku polskiej filii międzynarodowej firmy Design4Rent zajmującej się wynajmowaniem mebli będących ikonami światowego designu oraz wynajmowaniem przestrzeni na potrzeby eventów, targów branżowych, konferencji biznesowych. Firma jest wiodącym na polskim rynku podmiotem w branży wynajmu mebli design. Oferuje jedynie oryginalne i certyfikowane produkty wytworzone na terenie Unii Europejskiej. Kreuję wizerunek Design4Rent jako firmy prestiżowej, która proponuje swoje usługi najwyższym sferom polskiego biznesu.

Urząd Gminy Sochocin

Współpracując z Wójtem Gminy Sochocin oraz z Wydziałem Promocji gminy współredaguję i projektuję informator gminny „Fakty Sochocińskie”, który stanowi jeden z ważniejszych kanałów komunikacji między samorządem i mieszkańcami gminy. W ramach współpracy buduję wizerunek gminy, a zarazem dbam o możliwie efektywne przekazywanie istotnych społecznie informacji. Zewnętrzną wizytówką gminy stała się strona internetowa urzędu, której koncepcję współtworzyłem.

Habitat for Humanity Polska

To niezwykle prężna amerykańska organizacja pozarządowa, której główną troską jest poprawa stanu mieszkalnictwa na świecie. Rozwijający się dynamicznie polski oddział tej organizacji podjął ze mną współpracę w przestrzeni budowy kampanii społecznych mających na celu wzrost świadomości społecznej oraz promowanie działań samej fundacji w szczególności wśród ludzi młodych.